DTI

O nas

 Design Technologies International (DTI) istnieje od 1991 roku i obecnie posiada ugruntowaną pozycję w segmencie rozwoju i produkcji wysokowydajnych obrabiarek wykonujących operacje frezarsko tokarskie na liniach produkcyjnych. Nowe materiały stosowane w  przemyśle lotniczym, energetyce, kolejnictwie i przemyśle obronnym wymagają zastosowania nowych technologii obróbki. DTI projektuje obrabiarki z myślą o tego typu nowych materiałach mając na uwadze zwiększanie wydajności oraz ograniczanie kosztów ponoszonych przez naszych klientów. Moc i dokładność łączymy w jednej obrabiarce.

Przez okres pierwszych 13 lat DTI była spółką polsko-amerykańską, stąd pierwszymi obszarami działalności była Polska i Stany Zjednoczone. Od 2004 roku udziałowcami spółki są głównie obywatele polscy więc rynek sprzedaży rozciągnął się na Unię Europejską i Rosję. W 2016 roku spółka DTI stała się członkiem HACO-GROUP. Jako członek grupy międzynarodowej jesteśmy w stanie zapewniać naszym klientom usługi na skalę światową.

Nasz zespół konstruktorów posiada ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji projektów pod klucz. Projektujemy rozwiązania nastawione na innowację, rezultatem czego są obrabiarki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Obrabiarki budowane przez DTI zaprojektowane są z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania do analizy metodą elementów skończonych (finite element analysis software) mającej na celu optymalizację konstrukcji maszyn charakteryzujących się wysoką sztywnością, oraz nowych właściwości technicznych w celu maksymalizacji wydajności maszyny.

Obrabiarki produkowane przez DTI zbudowane są z najwyższej jakości komponentów pochodzących głównie z Niemiec, a produkowanych przez takie firmy jak Siemens, Heidenhain, Schneeberger, Rittal, Hydac, SKF, …

Z myślą o rozwijaniu nowoczesnych technologii spółka DTI od wielu lat utrzymuje współpracę z ośrodkami akademickimi, przede wszystkim z Politechniką Śląską w Gliwicach

Kontakt

Zawsze z wielką chęcią rozmawiamy z naszymi klientami, potencjalnymi klientami oraz partnerami. Bez względu na to, czy chcesz porozmawiać z nami o potencjalnej współpracy biznesowej, potrzebujesz pomocy ze swoją maszyną, lub po prostu chcesz odwiedzić nasz salon, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Design Technologies International "D.T.I." Sp. z o.o.
47-400 Racibórz, ul. Josepha von Eichendorffa 7
T +48 32 415 47 80 / +48 32 459 0950