loading

enplde

O Nas

KIM JESTEŚMY

Specjalizujemy się w projektowaniu i dostawie specjalnych ciężkich obrabiarek do obróbki skrawaniem. Koncentrujemy się na maszynach projektowanych pod indywidualne potrzeby klienta. Oferujemy rozwiązania dla wymagających zastosowań, gdzie potrzebne są wysokie momenty, duże moce i narzędzia ISO 60 lub inne specjalne. Maksymalizujemy równowagę pomiędzy mocą a dokładnością w jednej, niezwykle wydajnej i wyjątkowej obrabiarce. To nasza odpowiedź na nowe wyzwania z którymi mierzą się przemysł kolejowy, grafitowy, energetyczny, stoczniowy i ciężki. Dostarczamy SMART SOLUTIONS FOR TOMORROW'S TOUGH APPLICATIONS.

Początki

NASZE DNA

W DTI wierzymy, że każdy projekt zaczyna się od potrzeb naszych klientów. Wiemy również, że nie ma dróg na skróty. Założyciel firmy zwykł mawiać, że „technika nie znosi kompromisów”. Dlatego robimy to dobrze od samego początku.

Najpierw wspólnie z naszymi klientami rozmawiamy o tym, jak dostosować obrabiarkę dokładnie do ich potrzeb. Dotyczy to maszyn zarówno nowych, jak i modernizowanych. Kiedy oczekiwania są jasno określone rozpoczynamy proces projektowania. Nasze obrabiarki są konstruowane przy użyciu nowoczesnych systemów CAD z wykorzystaniem MES (Metody Elementów Skończonych), aby zapewnić długotrwałą wydajność, niezawodność i trwałość.

DTI_FILM

 

Początki

Historia Firmy

Design Technologies International (DTI) została założona w 1991 roku i obecnie cieszy się ugruntowaną pozycją w dziedzinie projektowania i dostawy specjalnych obrabiarek.

Z ponad 30-letnią historią i ponad 160 pomyślnie zrealizowanymi projektami specjalnymi możemy być dumni z naszego doświadczenia. Ale to, z czego jesteśmy najbardziej dumni, to długofalowe relacje, jakie wypracowaliśmy z naszymi klientami. Wracają oni po drugie, trzecie i kolejne obrabiarki. To są nasze najlepsze referencje.

Właścicielem 75% DTI jest belgijska grupa HACO, pozostałe 25% należy do rodziny założyciela. Daje to firmie DTI silne wsparcie finansowe, ogólnoświatowe zasoby serwisowe oraz ofertę niestandardowych (DTI) i standardowych (HACO) obrabiarek dla wielu zastosowań.

www.haco.com/pl

Nasza misja

Jakość

Ciężkie obrabiarki „szyte na miarę” muszą spełniać najwyższe standardy jakościowe. Dlatego posiadamy własny dział kontroli jakości wyposażony w światowej klasy stacjonarne i przenośne narzędzia pomiarowe. Wśród nich są również lasery Hamar i Renishaw używane do sprawdzania dokładności geometrycznej oraz powtarzalności pozycjonowania ruchomych zespołów obrabiarki.

Wraz z naszymi obrabiarkami dostarczamy nie tylko dokumentacje techniczno - ruchowe i dedykowane programy szkoleniowe, ale także „książki jakości”. Oznacza to, że dla każdego kluczowego zespołu (wrzeciennik, suport etc.) tworzymy listę wszystkich elementów wraz z ich certyfikatami jakościowymi, materiałowymi i pochodzenia, aby dać naszym klientom pewność co do źródła i jakości wykonania.

Współpracujemy tylko z czołowymi światowymi dostawcami takimi jak Siemens, Heidenhain, Hydac, Schneeberger, Kabelschlepp, THK/INA/NSK, Igus, Rittal, Stoeber, ZF, Guedel i inni.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do zbierania danych statystycznych, które pomagają ulepszać serwis. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.