loading

enplde

Aktualności

Co nowego

02 Listopada 2023
Modernizacja dla światowego lidera w produkcji maszyn dla przemysłu papierniczego

Właśnie zakończyliśmy modernizację frezarki bramowej z przesuwną belką produkcji WALDRICH SIEGEN PORĘBA z 1972 roku. Klient, lider w produkcji maszyn dla przemysłu papierniczego, może ponownie na niej obrabiać detale o skomplikowanych kształtach i maksymalnych wymiarach 1600mm x 8000mm x 2000mm.

27 Września 2023
Targi EMO 2023 za nami

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie cenne uwagi, wnikliwe rozmowy i nowe kontakty, które nawiązaliśmy. Wasze wsparcie napędza nasze zaangażowanie w dostarczaniu niestandardowych, ciężkich obrabiarek, skrojonych według Waszych potrzeby.

19 Września 2023
32 lata na rynku – o technologii, zmianach i relacjach, które pozwalają osiągać sukcesy [WYWIAD Z KAROLINĄ SYWAK]

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego wywiadu z Karoliną Sywak, Managing Director DTI. Zabierzemy Cię w sentymentalno-biznesową podróż po rynku obrabiarek ciężkich, do którego jako DTI Machine Tools dołączyliśmy… ponad 30 lat temu!

11 Sierpnia 2023
Nasza Współpraca z Ingersoll - Kreując Nowe Horyzonty w Świecie Produkcji

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z naszą społecznością wyjątkowym osiągnięciem. Ostatni numer cenionego magazynu "Manufacturing Today" przybliżył naszą dynamiczną współpracę z renomowaną firmą Ingersoll.

27 Lipca 2023
Odwiedź miejsce, gdzie mieszka technologia! Dołącz do EMO Hannover 2023

Nadchodzą najważniejsze na świecie targi technologii produkcji! EMO Hannover to doskonała okazja, aby poznać innowacyjną ofertę DTI, spotkać naszych ekspertów i porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach technologicznych dla Twojej firmy.

29 Czerwca 2023
Modernizacja po sąsiedzku

Projekt, który w ostatnim czasie realizowaliśmy był nam bardzo bliski. I nie mówię tu o odległości dzielącej nas od klienta, realizacja miała miejsce dwie ulice od naszej hali produkcyjnej ale na bliskość (naszemu sercu) wpływał przede wszystkim fakt, iż w miejscu realizacji stoją już cztery nasze maszyny. Za chwilę miała dołączyć piąta… ale od początku.

15 Maja 2023
Inteligentne fazowanie

Lider branży energetycznej zwrócił się do nas o rozwiązanie problemu wąskiego gardła w swoim cyklu produkcyjnym. Produkowane przez niego wymienniki ciepła płaszczowo - rurowe wymagają wykonywania tysięcy otworów w sitach i przegrodach. Każdy otwór musi być fazowany, co wymaga dokładnej identyfikacji położenia wywierconego wcześniej otworu. Dodatkowym wymaganiem była adaptacja do tego celu posiadanej przez klienta obrabiarki gantry z 2003 roku.

30 Kwietnia 2023
Perfekcja w modernizacji

15 lat temu klient z branży kolejowej zlecił nam zadanie zmodernizowania starej strugarki bramowej firmy Waldrich Coburg w nowoczesną frezarkę bramową sterowaną numerycznie. Maszyna miała służyć do obróbki stali Hadfielda (produkcja rozjazdów i zwrotnic kolejowych).

22 Września 2022
DTI na Targach AMB w Stuttgarcie

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom oraz partnerom biznesowym za odwiedzenie naszego Stoiska A52 w Hali nr 9 na targach AMB w Stuttgarcie.

31 Sierpnia 2022
5+1 HMC nominowana do MM Award

Z przyjemnością informujemy, że nasz nowy produkt wytaczarka ze skrętnym suportem 5+1 HMC została nominowana do nagrody MM Innovation Award na targach AMB w Stuttgarcie w kategorii Obrabiarki.

31 Lipca 2022
DTI wprowadza na rynek wyjątkową rodzinę wytaczarek ze skrętnym suportem 5+1 HMC

Poziome centra obróbcze ze skrętnym suportem typu 5HMC są skierowane do klientów, którzy szukają wysoko wydajnej ciężkiej obróbki. Przygotowane dla narzędzi ISO 50 i ISO 60, z imponującym maksymalnym momentem obrotowym 7500 Nm oraz maksymalną mocą wrzeciona 60kW (S1), obrabiarki te pozwalają na efektywną obróbkę detali o wadze do 25 ton.

01 Czerwca 2022
Najmniejsze centrum obróbcze z rodziny 5HMC odebrane

5 osiowe centra obróbcze 5HMC oferują najwyższą wydajność i precyzję w ciężkiej obróbce. Najmniejsze w rodzinie 5HMC120CNC może obrabiać detale wielkości 1000mm x 1200mm i jest przygotowane do pracy z narzędziami ISO 50 (pozostałe większe centra 5HMC mają stożek ISO 60).

03 Października 2021
Przed i po - kolejna udana modernizacja

Kolejna modernizacja DTI zakończona sukcesem. Frezarka Waldrich Coburg, rok produkcji 1979, przez ponad rok była poddawana szeroko zakrojonej modernizacji. Teraz może ponownie zapewnić sztywność i precyzję na kolejne dziesięciolecia.

27 Maja 2021
Szyta na miarę modernizacja 35 letniej frezarki Waldrich Coburg

Gdy nasz klient, któremu dostarczyliśmy już 4 ciężkie frezarki poinformował nas, że szuka kolejnej, ale ma mniejszy budżet, to zaczęliśmy szukać rozwiązania.

01 Października 2020
Inauguracja nowej rodziny ciężkich 5 osiowych centrów obróbczych

Nowa rodzina centrów obróbczych 5HMC jest odpowiedzią na wymagania tych klientów, którzy potrzebują najwyższej produktywności również przy ciężkiej obróbce. Przygotowana dla narzędzi ISO 60 z imponującym maksymalnym momentem obrotowym 7500 Nm, ta nowa konstrukcja pozwala na efektywną obróbkę detali o wadze do 25 ton. Można ją skonfigurować z maksymalną mocą wrzeciona 60kW (S1).

28 Lipca 2020
Wydajne i ekonomiczne rozwiązanie

Firma DTI z powodzeniem zmodernizowała 40-letnią strugarkę Voestalpine zmieniając ją w nowoczesną UKOSOWARKĘ DO BLACH dla znanego na całym świecie klienta z branży energetycznej. Zwykle tego rodzaju maszyny są używane do obróbki dużych blach przygotowywanych pod konstrukcje spawane. Maszyna jest teraz szybsza, niezawodna, precyzyjna i spełnia wymogi bezpieczeństwa.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do zbierania danych statystycznych, które pomagają ulepszać serwis. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.