loading

enplde
19 Września 2023

32 lata na rynku – o technologii, zmianach i relacjach, które pozwalają osiągać sukcesy [WYWIAD Z KAROLINĄ SYWAK]

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego wywiadu z Karoliną Sywak, Managing Director DTI. Zabierzemy Cię w sentymentalno-biznesową podróż po rynku obrabiarek ciężkich, do którego jako DTI Machine Tools dołączyliśmy… ponad 30 lat temu!

Rynek przemysłowy w Polsce i na świecie zmienia się dynamicznie – wynika to oczywiście z błyskawicznego postępu technologicznego, cyfryzacji i globalizacji przemysłu, rosnącej świadomości ekologicznej, nowych trendów w przemyśle oraz zmian w handlu międzynarodowym.

Te czynniki mają ogromny wpływ na to, jak funkcjonują firmy na całym świecie. Na polskim rynku obrabiarek ciężkich działamy już od 32 lat, przez co wszystkie te zmiany mogliśmy nie tylko naocznie obserwować, ale też brać w nich udział i kreować trendy.

Minione lata to czas wielu udanych projektów, ale też wyzwań i relacji, które pozwoliły postawić silne fundamenty pod sukces na rynku obrabiarek ciężkich. Jako że jesień to często czas refleksji, postanowiliśmy niejako podsumować i podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. O zmianach, planach na przyszłość i perspektywach rozwoju opowiedziała Karolina Sywak (Managing Director at DTI) w rozmowie z Małgorzatą Dądelą (MOKO).

Posłuchaj wywiadu!

Wywiad z Karoliną Sywak dostępny jest na YouTube. Wejdź do świata DTI i sprawdź, jak zmienił się rynek obrabiarek ciężkich przez ostatnie 32 lata.

27 Września 2023
Targi EMO 2023 za nami
11 Sierpnia 2023
Nasza Współpraca z Ingersoll - Kreując Nowe Horyzonty w Świecie Produkcji

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do zbierania danych statystycznych, które pomagają ulepszać serwis. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.