loading

enplde
Obrabiarki ciężkie

Indywidualne
rozwiązania

Oferujemy zindywidualizowane obrabiarki specjalne do ciężkiej obróbki skrawaniem. Specjalizujemy się w obróbce wyrobów carbon, rozjazdów szynowych, surowych odkuwek i innych wymagających materiałów.

iso 60
Moment obrotowy do 6900Nm

Ciężkie
skrawanie

Łączymy moc i dokładność w jednej obrabiarce. Jesteśmy ekspertami w obróbce ze stożkiem ISO60.

Inconel
Obróbka rozjazdów szynowych i iglic

Twarde
materiały

Dostarczamy właściwe rozwiązanie dla każdej ciężkiej obróbki

TYTAN
Obróbka produktów carbon i wymienników ciepła

Precyzja

Pasja w projektowaniu i precyzja w wykonaniu

Precyzja
Ponad 160 realizacji

Projekty

Ponad 160 „szytych na miarę“ ciężkich obrabiarek CNC

160
Doświadczenie w ciężkiej obróbce

32 lata

Ponad 32 lata doświadczenia w ciężkich obrabiarkach do obróbki skrawaniem

32 lata

Produkty

Obrabiarki DTI wyróżniają się niezawodnością, dokładnością obróbki oraz wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją i personalizacją.

Pokaż produkty

Branże

Dostarczamy nasze obrabiarki do tych gałęzi przemysłu, gdzie rozwiązania dedykowane dla ciężkiej obróbki są szczególnie potrzebne.

Pokaż branże
Wiadomości

Co nowego

23 Stycznia 2024
Zapraszamy do zapoznania się ze styczniowym wydaniem BusinessPl, z którego dowiecie się m.in. o początkach, ewolucji praz flagowych projektach firmy DTI. Historie oraz kulisy firmy przybliży w wywiadzie Karolina Sywak, Managing Director

Design Technologies International Sp. z o.o. (DTI) - Trzy dekady innowacji w świecie obrabiarek specjalnych.

Design Technologies International Sp. z o.o., znana jako DTI, to firma z siedzibą w Raciborzu, która od 1991 r. z dumą prowadzi działalność w branży specjalnych ciężkich obrabiarek do obróbki skrawaniem. DTI dostarcza obrabiarki idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz ciągłemu inwestowaniu w rozwój firma nie tylko zaspokaja oczekiwania rynku, ale też wyznacza nowe standardy w branży. Kompleksowa realizacja ponad 160 unikatowych projektów dla różnorodnych sektorów przemysłu stanowi dowód profesjonalizmu i zaangażowania DTI. Dzięki takim działaniom firma zdobyła uznanie nie tylko na polskim rynku, ale również na arenie międzynarodowej.

Mamy przyjemność przedstawić wywiad z Panią Karoliną Sywak, Managing Director firmy DTI, która dzieli się z nami fascynującą opowieścią o ewolucji firmy, flagowych projektach oraz wyjątkowej kadrze, która jest sercem przedsiębiorstwa.

02 Listopada 2023
Modernizacja dla światowego lidera w produkcji maszyn dla przemysłu papierniczego

Właśnie zakończyliśmy modernizację frezarki bramowej z przesuwną belką produkcji WALDRICH SIEGEN PORĘBA z 1972 roku. Klient, lider w produkcji maszyn dla przemysłu papierniczego, może ponownie na niej obrabiać detale o skomplikowanych kształtach i maksymalnych wymiarach 1600mm x 8000mm x 2000mm.

27 Września 2023
Targi EMO 2023 za nami

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie cenne uwagi, wnikliwe rozmowy i nowe kontakty, które nawiązaliśmy. Wasze wsparcie napędza nasze zaangażowanie w dostarczaniu niestandardowych, ciężkich obrabiarek, skrojonych według Waszych potrzeby.

Więcej informacji
Kontakt

Powiedz nam
o Twoim projekcie

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Design Technologies International "D.T.I." Sp. z o.o.
47-400 Racibórz, Polska
Josepha von Eichendorffa 7

info@dti.com.pl

+48 32 415 47 80

+48 32 459 09 50

FacebookLinkedinYouTube

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do zbierania danych statystycznych, które pomagają ulepszać serwis. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.